INFORMACE PRO RODIČE NOVÝCH I STÁVAJÍCÍCH DĚTÍ 2018/19

Nový šk. rok 2018/19 začíná v naší školce v pondělí 3.9.2018.

Provoz MŠ- 6:30-16:30.

INFORMACE PRO RODIČE NOVĚ PŘÍCHOZÍCH DĚTÍ

Odevzdání dokumentace učitelce třídy, kde dítě přináleží (Kaštánci, Sluníčka)- evidenční list dítěte s lékařským potvrzením, záznam o dítěti, zmocnění, GDPR souhlas a přihlášku ke stravnému.

- V případě, že jste některý z těchto dokumentů neobdrželi na informativní schůzce, bude k dostání u paní učitelek na vyžádání.

- Je potřeba si donést- papučky, převlečení do herny, oblečení na pobyt venku, kartáček, pastu, kapesníčky (nejlépe krabičkové), kelímek na pití (podepsaný) a v případě, že dítě bude spinkat, tak i pyžámko.

-přihrádka i třída Vám bude přidělena na místě paní učitelkou

INFORMACE PRO RODIČE STÁVAJÍCÍCH DĚTÍ

Je potřeba odevzdat nové zmocnění, GDPR souhlas a přihlášku ke stravě- tiskopisy u p. učitelek.

- V případě, že došlo k jakékoli změně, např.změna zdravotního stavu dítěte, či v telefonických kontaktech, adrese, atd., je potřeba tyto informace taktéž nahlásit učitelce

- Děti by si měly donést oblečení do školky a oblečení na zahradu, papuče, kartáček, kapesníky(nejlépe krabičkové), pastu, kelímek na pití(podepsaný) a v případě, že budou spinkat, tak i pyžámko.

V případě jakýchkoli nejasností se můžete obracet na nás. Těšíme se na krásný společný školní rok.

Pedagogové MŠ Pekařská, Opava

Uživatel: Nepřihlášen | Přihlásit     | © create by ppcomp | 2008 |