Rej čarodějnic 29.4.2019
Vážení rodiče, pomozte nám prosím vyzdobit naši zahradu čarodějnicemi, které vytvoříte s dětmi doma.Přineste je, prosím, do MŠ v pondělí ráno 29.4. Odpoledne Vás pak zveme v 16.00 hod na školní zahradu.Oblékněte děti i sebe do čarodějnických masek a můžete si zasoutěžit (špekáčky s sebou)

Žádost o přijetí -
Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání je k dispozici v MŠ.

Velikonoční dílničky -
Zveme vás a vaše děti na Velikonoční dílničky dne 9.4.2019.Ve třídách a hernách budeme tvořit s dětmi od 15.30 hodin.

Maškarní karneval
Srdečně zveme rodiče a děti na Maškarní karneval školky. Bude se konat 1.3.2019 v 16.hod. Místo - malá tělocvična ZŠ Ochranova (u řeky). Těšíme se na krásné masky dětí a na vaši účast.

Vánoční dopoledne s nadílkou
V úterý 18.12. uskutečníme pro děti radostné dopoledne s nadílkou u stromečku ve třídách. Odpoledne v 16.hod vás srdečně zveme do školky. Společně si zazpíváme koledy a v dílničkách si vytvoříme výrobek, ozdobu k Vánočním svátkům.

Jak pejsek s kočičkou slavili vánoce. -
Dne 17.12. v 9.00hod se všechny děti naší školky zúčastní představení v Loutkovém divadle v Opavě s názvem Jak pejsek s kočičkou slavili vánoce. Vstup 60,-kč.

"Došli sme k vám na koledu"
Ve středu 12.12.2018 v sále KD Na Rybníčku v Opavě bude pro děti připraven výchovný vánoční koncert. Účinkují dětské pěvecké soubory Mini Domino, Sluníčka, Cvrčci a Cimbálová muzika ZUŠ Opava.Začátek v 9.00hod. Vstupné 50,-kč.Na tuto akci upřednostníme starší děti.

PŘEDVÁNOČNÍ VÝLET DO RADUNĚ

Vážení rodiče.

V pondělí 3.12. se pojedeme s dětmi podívat na Vánoční výstavu do Raduňského zámku.
Budeme odcházet ze školky v 7.15 hod.
Na tuto akci vezmeme děti starší ze třídy Sluníček i Kaštánků.

Jedná se o tyto děti:

Kaštánci:
Anička K., Jan H., Lenka H., Štěpán S., Matěj Šo., Veronika N., Viktor N., Matěj Št., Nikolas Ž., Dominik Ch., Prokop K., Nikol K.

Sluníčka:
Adélka A., Vojtěch B., Lukáš P., Veronika M., Sofie H., Matyáš D., Anežka O., Simonka G., Ema H., Beáta B., Patrik K.

Věříme, že se dětem výstava bude líbit a pro děti bude inspirací a potěšením ke svátečním Vánočním dnům.

MIKULÁŠ VE ŠKOLCE

Ve středu 5.12. uskutečníme pro děti veselé a radostné dopoledne s Mikulášskou oslavou.

Bude pro ně připraven dopolední program:

-návštěva Mikuláše, čerta a anděla s písněmi tancem a nadílkou.

-v tento den, děti mohou přijít v masce Mikuláše, čerta, nebo anděla a po celý den si v nich mohou hrát i ve
třídách.

Vše bude nachystáno tak, aby se děti nebály, den si užily a vydováděly se.

SCHŮZE SRPŠ

V úterý 18.9.2018 proběhne od 16.30hod. informativní schůzka pro všechny rodiče.

Prosíme zákonné zástupce, aby na akci dorazili bez dětí!

Na schůzi bude také přítomna paní logopedka, která Vám sdělí pár slov k organizaci "kroužku logopedie", který bude v tomto roce v naší MŠ probíhat.

Členové výboru SRPŠ: sraz již v 16:00 hod
Těšíme se na vaši účast.
Kolektiv MŠ

PLATBA ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO

Prosíme rodiče, aby prozatím neplatili školné, protože od září se mění výše platby.

V tomto týdnu dostanete do přihrádek složenku s částkou, kterou je potřeba uhradit.

Upozorňujeme rodiče, že školáci neplatí školné a to ani ti s odloženou školní docházkou.

Stravné bude vyměřeno dítěti dle jeho pobytu v MŠ (tzn. každý měsíc se bude částka mírně lišit) Opět vyčkejte na složenky, které v daný čas najdete v přihrádkách vašich dětí.

Děkujeme.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
ZAHRADA MŠ:

Z důvodu bezpečnosti jsme umístili na horní stranu branky v zahradě řetízek, který prosím přesuňte přes sloupek po svém vstupu i výstupu se zahrady.

Na zahradě MŠ je zajištěn pedagogický dozor pouze pro děti, které jsou přijaty k předškolnímu vzdělávání v naší MŠ. Za ostatní děti (sourozence), zodpovídají zákonní zástupci.

Také Vás žádáme, aby se nezapojovali sourozenci do míčových her s dětmi předškolního věku, děkujeme.

ŠKOLNÍ WEB:

Na základě požadavků většiny rodičů vkládáme informace o veškerých akcích zde, na web školky.

Hlavní je však informační nástěnka umístěná v budově MŠ (skleněné dveře mezi předsíňkou a šatnou), kde jsou informace vyvěšeny povětšinou o něco dříve.

Informace vyvěšujeme nejpozději 3 dny před akcí a je pouze na Vás, zda si je přečtete, či ne.

INFORMACE PRO RODIČE NOVÝCH I STÁVAJÍCÍCH DĚTÍ 2018/19

Nový šk. rok 2018/19 začíná v naší školce v pondělí 3.9.2018.

Provoz MŠ- 6:30-16:30.

INFORMACE PRO RODIČE NOVĚ PŘÍCHOZÍCH DĚTÍ

Odevzdání dokumentace učitelce třídy, kde dítě přináleží (Kaštánci, Sluníčka)- evidenční list dítěte s lékařským potvrzením, záznam o dítěti, zmocnění, GDPR souhlas a přihlášku ke stravnému.

- V případě, že jste některý z těchto dokumentů neobdrželi na informativní schůzce, bude k dostání u paní učitelek na vyžádání.

- Je potřeba si donést- papučky, převlečení do herny, oblečení na pobyt venku, kartáček, pastu, kapesníčky (nejlépe krabičkové), kelímek na pití (podepsaný) a v případě, že dítě bude spinkat, tak i pyžámko.

-přihrádka i třída Vám bude přidělena na místě paní učitelkou

INFORMACE PRO RODIČE STÁVAJÍCÍCH DĚTÍ

Je potřeba odevzdat nové zmocnění, GDPR souhlas a přihlášku ke stravě- tiskopisy u p. učitelek.

- V případě, že došlo k jakékoli změně, např.změna zdravotního stavu dítěte, či v telefonických kontaktech, adrese, atd., je potřeba tyto informace taktéž nahlásit učitelce

- Děti by si měly donést oblečení do školky a oblečení na zahradu, papuče, kartáček, kapesníky(nejlépe krabičkové), pastu, kelímek na pití(podepsaný) a v případě, že budou spinkat, tak i pyžámko.

V případě jakýchkoli nejasností se můžete obracet na nás. Těšíme se na krásný společný školní rok.

Pedagogové MŠ Pekařská, Opava

Uživatel: Nepřihlášen | Přihlásit     | © create by ppcomp | 2008 |