SCHŮZE SRPŠ

V úterý 18.9.2018 proběhne od 16.30hod. informativní schůzka pro všechny rodiče.

Prosíme zákonné zástupce, aby na akci dorazili bez dětí!

Na schůzi bude také přítomna paní logopedka, která Vám sdělí pár slov k organizaci "kroužku logopedie", který bude v tomto roce v naší MŠ probíhat.

Členové výboru SRPŠ: sraz již v 16:00 hod
Těšíme se na vaši účast.
Kolektiv MŠ

PLATBA ŠKOLNÉHO A STRAVNÉHO

Prosíme rodiče, aby prozatím neplatili školné, protože od září se mění výše platby.

V tomto týdnu dostanete do přihrádek složenku s částkou, kterou je potřeba uhradit.

Upozorňujeme rodiče, že školáci neplatí školné a to ani ti s odloženou školní docházkou.

Stravné bude vyměřeno dítěti dle jeho pobytu v MŠ (tzn. každý měsíc se bude částka mírně lišit) Opět vyčkejte na složenky, které v daný čas najdete v přihrádkách vašich dětí.

Děkujeme.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
ZAHRADA MŠ:

Z důvodu bezpečnosti jsme umístili na horní stranu branky v zahradě řetízek, který prosím přesuňte přes sloupek po svém vstupu i výstupu se zahrady.

Na zahradě MŠ je zajištěn pedagogický dozor pouze pro děti, které jsou přijaty k předškolnímu vzdělávání v naší MŠ. Za ostatní děti (sourozence), zodpovídají zákonní zástupci.

Také Vás žádáme, aby se nezapojovali sourozenci do míčových her s dětmi předškolního věku, děkujeme.

ŠKOLNÍ WEB:

Na základě požadavků většiny rodičů vkládáme informace o veškerých akcích zde, na web školky.

Hlavní je však informační nástěnka umístěná v budově MŠ (skleněné dveře mezi předsíňkou a šatnou), kde jsou informace vyvěšeny povětšinou o něco dříve.

Informace vyvěšujeme nejpozději 3 dny před akcí a je pouze na Vás, zda si je přečtete, či ne.

INFORMACE PRO RODIČE NOVÝCH I STÁVAJÍCÍCH DĚTÍ 2018/19

Nový šk. rok 2018/19 začíná v naší školce v pondělí 3.9.2018.

Provoz MŠ- 6:30-16:30.

INFORMACE PRO RODIČE NOVĚ PŘÍCHOZÍCH DĚTÍ

Odevzdání dokumentace učitelce třídy, kde dítě přináleží (Kaštánci, Sluníčka)- evidenční list dítěte s lékařským potvrzením, záznam o dítěti, zmocnění, GDPR souhlas a přihlášku ke stravnému.

- V případě, že jste některý z těchto dokumentů neobdrželi na informativní schůzce, bude k dostání u paní učitelek na vyžádání.

- Je potřeba si donést- papučky, převlečení do herny, oblečení na pobyt venku, kartáček, pastu, kapesníčky (nejlépe krabičkové), kelímek na pití (podepsaný) a v případě, že dítě bude spinkat, tak i pyžámko.

-přihrádka i třída Vám bude přidělena na místě paní učitelkou

INFORMACE PRO RODIČE STÁVAJÍCÍCH DĚTÍ

Je potřeba odevzdat nové zmocnění, GDPR souhlas a přihlášku ke stravě- tiskopisy u p. učitelek.

- V případě, že došlo k jakékoli změně, např.změna zdravotního stavu dítěte, či v telefonických kontaktech, adrese, atd., je potřeba tyto informace taktéž nahlásit učitelce

- Děti by si měly donést oblečení do školky a oblečení na zahradu, papuče, kartáček, kapesníky(nejlépe krabičkové), pastu, kelímek na pití(podepsaný) a v případě, že budou spinkat, tak i pyžámko.

V případě jakýchkoli nejasností se můžete obracet na nás. Těšíme se na krásný společný školní rok.

Pedagogové MŠ Pekařská, Opava

Uživatel: Nepřihlášen | Přihlásit     | © create by ppcomp | 2008 |